o projekturozvoj projektuspolupráceredakcereklama


  Main Menu

stavební spoření
zainvestování
hypotéky
pojištění
--- --- ---
stavební zákon
katastrální úřady
dotčené úřady
požadované doklady
koupě pozemku
--- --- ---
architekti
zabezpečovací technika
pozemky
nábytek
tepelná čerpadla
domy
H.cz -> main 
  O projektu H.cz z\obrazek do zahlavy
  Rozvoj projektu
  Spolupráce
  Redakce
  Reklama

Snahou portálu H.cz je nabídnout co nejširší kvalifikovaný popis jednotlivých témat s důrazem na srozumitelnost pro klienty, jež nemají potřebné zkušenosti a odbornou znalost problematiky. Cílem portálu není zahltit návštěvníka nabídkami produktů nebo technickými parametry zařízení. Právě naopak, jednoduchou formou např. i na grafech finančních výhod jednotlivých řešení ukázat, které z nabízených řešení je pro klienta to nejvhodnější.V dalších kolech jednání mezi klientem a spolupracující firmou se toto obecné seznámení s problematikou zužuje a navrhuje se detailní řešení zákazníkovi „na míru“.

Pokud hledáte nové možnosti, jak oslovit potencionální zákazníky, máte jedinečnou možnost zapojit se do našeho systému H.cz. Nabízíme Vám atraktivní prostor na progresivním mediu, kde budete moci nabízet své produkty a služby. Povaha a kvalita nabízených produktu a služeb by svou kvalitou měla odpovídat celkové solidnosti našich stránek.

Prezentaci využití Vašich služeb/produktu na internetu je možné nabídnout buď v naší kanceláři v centru Prahy, nebo přímo na Vašem pracovišti.

Mátel-li zájem nabízet své služby/produkty na H.cz, kontaktujte nás.


<<- zpět | nahoru | další ->>